Haber

Başkan Büyükkılıç: “Kayserispor’da adaylık ‘yaparım’ diyen herkese açıktır”

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, Kayserispor’un düzenleyeceği kongre ile ilgili yaptığı açıklamada; Kayserispor’da adaylık ‘yaparım’ diyen herkese açıktır.

Başkan Büyükkılıç, yönetimde yer almak için çaba gösterecek herkese fırsat olduğunu söyledi; “Kayserispor bizim markamız, şehrimizin gururu ve şu anda çok güzel gidiyor. Liderimize ve Berna yönetimine teşekkür ediyorum. Bizim de kongremiz var. Onun da hazırlıkları var elbet. Katkıda bulunanlar, imkanı olanlar, imkanı olanlar ‘burada çaba göstereceğim’ diyor.”Yönetimde yer alma bağlamında bir ortam ve imkan var. Cami, okul ve sağlık tesisleri yapmayı seven vatandaşlarımızın da sosyal sorumluluk kapsamında sporumuza destek vereceklerini umuyor ve inanıyor, hemşerilerimizin de bu yönde çalışmalarını bekliyorum” dedi.

Katkıda bulunmak isteyen herkesi beklediklerini söyleyen Büyükkılıç, “Kayserispor’da adaylık herkese açık. Kongre olunca hep birlikte bakacağız. O zamana kadar ne olur bilmiyorum. Dediğim gibi davet ediyoruz. İmkanı olan, bu işi seven ve gerçekten katkı sağlamak isteyen herkes” sözlerini kullandı. – KAYSERİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu