Haber

DEVA Parti lideri Ali Babacan: ‘Eşitlik, birlik ve kardeşliğin sesi Trabzon sokaklarında yükseliyor’

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ” Trabzon Eşitliğin, birliğin ve kardeşliğin sesi sokaklarında yükseliyor. Biz bu ülkenin makul sesiyiz. 14 Mayıs’ta Millet İttifakı’na vereceğiniz her oy; eşitlik, adalet, demokrasi ve katılımın gücünü sağlayacaktır. Seçim günü görüşmek dileğiyle” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun CHP ve Saadet Partili gençlerin yan yana seçim yaptıkları sahneleri sosyal medyada paylaşmasının ardından DEVA Parti lideri Ali Babacan da sosyal medya hesaplarından DEVA Partililerin daha geniş katılımlı olduğu bir fotoğraf paylaştı. Fotoğrafta DEVA Parti, CHP Gençlik Kolları, Halk Lisesi ve Saadet Partisi Trabzon Gençlik Kolları’ndan yelek giyen 5 gencin kol kola görüntüleri yer alıyor. Babacan, fotoğrafın üzerine şu notu yazdı:

“Eşitliğin, birliğin, kardeşliğin sesi Trabzon sokaklarında yükseliyor. Biz bu ülkenin makul sesiyiz. Bunca yıldır yok sayılan herkesin sesiyiz. Mayıs’ta Kemal Kılıçdaroğlu’na verdiğiniz her oy. 14 eşitlik, adalet ve hakların ihyasını sağlayacaktır.Mayıs ayında Millet İttifakına vereceğiniz her oy eşitliğin,adaletin,demokrasinin ve katılımın gücünü sağlayacaktır.Biz buradayız,seçimde bize katılmanızı bekliyoruz. gün.”

Kaynak: ANKA / Siyaset

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu